Fulda Kristall Montero 3: три технології, три переваги – єдина якість
Fulda Kristall Montero 3: три технології, три переваги – єдина якість

 Компанія Fulda, один із провідних виробників шинної продукції Німеччини, випустила на ринок нові шини Kristall Montero 3 з революційною технологією "Show Catcher Tehnology". У новій шині Kristall Montero 3 реалізована передова технологія низькотемпературного складу гуми "Low Temperature Compound Technology" і технологія бульбашкової структури "Bubble Blade Technology", спрямовані на поліпшення показників керованості й зчеплення на снігу, збільшення ресурсу пробігу й зниження опору коченню.

• Частина показників шини Kristall Montero 3 може бути віднесена до використання новітньої технології "Show Catcher Tehnology". Дана технологія використовує природній стиск шини при коченні в комбінації з новим дизайном протектора для захоплення снігу усередину зони контакту протектора з дорогою, забезпечуючи поліпшене зчеплення на засніжених покриттях. На відміну від більшості шин, що використовують класичний дизайн протектора з V-образними канавками, у новій шині Kristall Montero 3 реалізовано дві протилежні по напрямкові V-образні канавки, що спільно забезпечують видалення води, а також стиск і захоплення снігу в конструкції протектора за допомогою мережі взаємоблокуючих канавок. Під впливом природного тиску при коченні, канавки стискуються при контакті з дорожнім покриттям, створюючи додаткове стискальне зусилля, яке "захоплює" сніг, забезпечуючи шині Fulda Kristall Montero 3 чудові показники керованості й зчеплення на снігу.


Fulda Kristall Montero 3: три технології, три переваги – єдина якість

•  Перевага зимових шин забезпечується високою щільністю граней зчеплення й стабільними протекторними блоками, необхідними для підтримки стійкості в керуванні автомобілем. Реалізована в шинах Kristall Montero 3 нова технологія бульбашкової поверхні граней зчеплення "Bubble Blade Technology" створює механізм взаємного блокування граней, що дозволяє обмежити деформацію протекторних блоків і забезпечити високий рівень стійкості керування.

• Технологія низькотемпературного складу гуми "Low Temperature Compound Technology" містить у собі два ключові технологічні нововведення: новий склад полімеру, що забезпечує малу твердість при низьких температурах, і вдосконалена технологія гуми на основі кремнію, спрямована на поліпшення показників зчеплення на вологій дорозі без шкоди робочим характеристикам на сухому покритті.
Крім того, у шині Montero 3 використана вдосконалена конструкція зі складом основи протектора, що забезпечують малий опір коченню, що, у свою чергу, дозволяє збільшити ресурс пробігу й скоротити витрати палива. У нових шинах Kristall Montero 3 використані тільки низькоароматичні масла, що робить новинку більш екологічно чистою.

"Нова шина Montero 3 являє собою кульмінацію нашого 50-літнього досвіду в області зимових шин. Інженери компанії Fulda розробили три новітні технології, які були вдало втілені в шині Montero 3 і забезпечили чудові характеристики водіння в зимових умовах, які ми й очікували від наших шин" - так представив цю модель Ален Клеппер, бренд-директор компанії Fulda у країнах Європи, Близького Сходу й Африки.


Fulda Kristall Montero 3: три технології, три переваги – єдина якість

Організація ADAC після тестів зимових новинок різних виробників - дала оцінку шині Fulda Kristall Montero 3 - "дуже рекомендовано". Основні критерії, за якиими тестувалися шини: поведінка на снігу, льоді, а також на сухій і мокрій проїзній частині. Додатково ADAC випробовував шини на зношуваність, споживання пального й шуму. 

Ольга Кім, маркетинг-координатор компанії Goodyear Dunlop Tires Ukraine: "Kristall Montero 3 - це третє покоління Fulda Kristall Montero, яке відрізняється дуже гарними показниками на вологому покритті, і коротким гальмівним шляхом. Тест, проведений ADAC, є гарним тому доказом. Ця шина стала новим успіхом нашої компанії за допомогою безлічі технологій, які наші інженери поєднали в єдиному продукті. Kristall Montero 3 актуальна в будь-яку погоду та на будь-яких покриттях: ожеледиця, сніг, дощ, суха або волога проїзжа частина. Fulda Kristall Montero 3 протидіє отвердінню гуми при низьких температурах, має краще зчеплення з дорогою й більш короткий гальмівний шлях".


Про компанію Fulda:

Компанія Fulda є одним з ведучих виробником високоефективних літніх та зимових шин для легкових, повнопривідних автомобілів, вантажівок і сільськогосподарської техніки. Заснована в 1900 році, компанія Fulda є частиною групи компанії Goodyear, яка має 13 виробничих підприємств по всій Європі. Штат компанії Fulda у Європі становить близько 1,400 людей.

Для отримання додаткової інформації про компанію Fulda, відвідайте www.fulda.ua, також www.fulda.com.


Інформація про організацію ADAC:

ADAC (нім. Allgemeiner Deutscher Automobil-club e.V. - "Загальний німецький автомобільний клуб") - одне з великих товариств автомобілістів Німеччини.
Штаб-квартира - у Мюнхені. Засновано 24 травня 1903 року як "Німецьке об'єднання мотоциклістів" і перейменоване в 1911 році. ADAC входить до FIA і організує такі автомобільні перегони, як "Гран-прі Європи" і "24 години Нюрбургринга" і ін.
За даними на січень 2009 року кількість членів клубу нараховує 16 437 528 людей. Це третій за чисельністю автоклуб світу після Американської автомобільної асоціації і Японської автомобільної федерації.
ADAC - велика організація із щорічним оборотом близько 1,5 мільярди євро. Тираж щомісячника для членів суспільства (14 мільйонів екземплярів) "ADACmotorwelt" є найбільшим тиражем серед усіх європейських журналів.


На головну сторінкуВгору