Czech Republic CS
Změnit stát

Technologie Fulda

Kratší brzdná dráha za sucha

Navržené dezény běhounu poskytují maximální kontakt s vozovkou a tím i lepší ovladatelnost, zatímco vybrané pneumatiky v našem sortimentu jsou optimalizovány pro lepší přilnavost při brzdění, což má za následek kratší brzdnou dráhu na suchých površích vozovky.

Odolnost vůči aquaplaningu

Směrový dezén běhounu spolu s unikátním drážkovým profilem Aquaflow zajišťují rychlý rozptyl vody ze spodní části pneumatiky za hustého deště.

Přesné ovládání

Stabilní středová žebra a bytelné ramenní bloky vzájemně spolupracují a zlepšují přesnost ovládání. Naše výkonné pneumatiky využívají technologie Progressive Hump v běhounu pneumatiky pro rovnoměrné rozložení tlaku po celé kontaktní ploše. Výsledkem je lepší ovladatelnost v dálniční rychlosti a přesnost v zatáčkách.

Nižší spotřeba paliva

Naše pneumatiky používají optimalizovaný tvar kostry a dezény běhounu pro snížení valivého odporu a snížení spotřeby paliva. Dezén běhounu Ecotread na našich modelech pneumatik EcoControl a EcoControl HP posouvá tuto koncepci ještě dále se zaměřením na spotřebu paliva a nižší emise COCO 2.

Dlouhá kilometrová životnost

Naše pneumatiky používají odolné směsi, plošší kontury a optimalizované vzorky k zajištění pomalého a rovnoměrného opotřebení pro delší životnost pneumatiky a vysokého potenciálu kilometrové životnosti.

Nízká hlučnost

Optimalizované uspořádání bloků a plošší kontura pneumatiky snižují vnitřní a vnější hlukové emise pro tišší a pohodlnější jízdu.

Spolehlivý výkon v zimě

Naše zimní pneumatiky jsou vybaveny speciálními technologiemi, aby vás provedly drsnými povětrnostními podmínkami. Technologie Fulda SnowCatcher – použitá u našich pneumatik Kristall Control HP a Kristall Montero 3 – využívá středových drážek, které vytvářejí zámkovou síť, která za jízdy zachytává sníh a udrží vůz v pohybu i v těžkém sněhu.

Optimalizované konstrukce kostry a speciální směsi pro zimní běhouny poskytují spolehlivý záběr a vyšší výkon na zimních silnicích.

Odolnost vůči poškození

Naše pneumatiky pro vozy SUV a 4×4 využívají výkonnou konstrukci kostry pneumatiky na ochranu proti úderům a nárazům, které mohou pneumatiky typicky poškodit.