Estonia ET
Vahetage riiki

Fulda tehnoloogia

Lühem pidurdusmaa kuival pinnal

Vastava konstruktsiooniga turvisemustrid maksimeerivad kontakti teega, mis parandab juhitavust. Valitud rehvid tootesarjas on optimeeritud suurendama pidurdusjõu rakendumisel haarduvust, seetõttu lüheneb peatumisteekond kuival teepinnal.

Vesiliu takistus

Suunatud turvisemustriga rehvimudelid koos Fulda unikaalse Aquaflow soonemustriga tagavad vee kiire eemaldamise rehvi alt ka tugeva vihma korral.

Täpne juhitavus

Stabiilsed keskribid ja tugevad õlaplokid toimivad koos ja aitavad kaasa täpsele juhitavusele. Meie kõrge sooritusvõimega rehvidel on rehviturvises kasutusel tehnoloogia Progressive Hump Technology, mis jaotab surve ühtlaselt üle kokkupuutepinna. Tulemuseks on parem juhitavus kiirteede kiirustel koos täpse juhitavusega kurvides.

Väiksem kütusekulu

Meie rehvidel on optimeeritud karkassikonstruktsioon ja turvisemustrid, mis vähendavad veeretakistust ja parandavad kütusekulu. See Ecotreadi turvisemuster meie EcoControli ja EcoControl HP mudelitel arendab vastavat kontseptsiooni veelgi edasi, keskendudes kütusesäästule ja CO 2 heitmete vähendamisele.

Suur läbisõit

Meie rehvide valmistamisel kasutatakse vastupidavaid segusid, lamedamaid kontuure ja optimeeritud turvise mustreid eesmärgiga tagada aeglast ja ühtlast kulumist rehvide pikema eluea ja suurema läbisõidu heaks

Madal müratase

Optimeeritud turviseplokkide paigutus ja lamedam rehvikontuur vähendavad sisemist ja välimist müra ning tagavad vaiksemad ja mugavamad sõidutingimused.

Usaldusväärne talvine sooritusvõime

Meie talverehvid on varustatud spetsiaalsete tehnoloogiatega, mis aitavad neil toime tulla karmide talviste ilmaoludega. Fulda SnowCatcher-tehnoloogiaga rehvidel (Kristall Control HP ja Kristall Montero 3) on kesksooned, mis toimivad lukustuva võrgustikuna ja haaravad sõitmisel lund, võimaldades liikuda isegi paksus lumes.

Optimaalsed karkassi konstruktsioonid ja spetsiaalsed talverehvide turvisesegud tagavad aga usaldusväärse veojõu ja parema sooritusvõime talvistel teedel.

Vastupidavus kahjustustele

Meie maasturite ja nelikveoga sõidukite rehvid on kõrge sooritusvõimega konstruktsiooniga. See aitab rehvi kaitsta löökide ja mõjude eest, mis rehve tavaliselt kahjustavad.