Lithuania LT
Pakeisti šalį

Slapukai

Slapukų taisyklės


Naudodami „Fulda“ svetainę pareiškiate, kad sutinkate su „Fulda“ slapukų taisyklėmis. „Fulda“ pasilieka teisę bet kada pakeisti, papildyti arba pašalinti šių taisyklių dalis. Jei norite sužinoti apie pakeitimus, reguliariai lankykitės šiame puslapyje. Tolesnis „Fulda“ svetainių naudojimas paskelbus šių sąlygų pakeitimus reikš sutikimą su tais pakeitimais.


Kas yra slapukai?


Slapukas yra mažas teksto failas, kurį sukuria svetainė ir kuris saugomas jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Kaip ir dauguma svetainių, slapukus naudojame norėdami pagerinti naudojimąsi svetaine atsimindami, pvz., jūsų nuostatas. 
Slapukus gali perskaityti tik juos sukūrusios svetainės.


Kaip „Fulda“ naudoja slapukus?„Fulda“ svetainėje naudojami trijų skirtingų tipų slapukai:


Analitiniai slapukai
Kai apsilankysite „Fulda“ svetainėje, žiniatinklio analizės programinė įranga sukurs anoniminį slapuką, kuris nurodys mums, ar esate svetainėje lankęsi anksčiau. Šio tipo slapukas padės mums stebėti, kiek žmonių apsilanko svetainėje, iš kurie jie ateina ir kokius puslapius peržiūri. Šiuos duomenis naudojame norėdami sužinoti puslapių lankomumą ir rasti būdų, kaip juos patobulinti.
Analitiniai slapukai naudojami tik statistiniams duomenims rinkti, jie negali būti naudojami tapatybei nustatyti.  


Svetainės lankomumo slapukai
Kai kurie slapukai naudojami siekiant atsiminti jūsų įrankių arba funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje, nuostatas. Pavyzdžiui, jei naudosite mūsų padangų ieškos priemonę, slapuką naudosime siekdami atsiminti jūsų padangų dydį, kad jums nereikėtų kiekvieną kartą lankantis iš naujo įvesti informacijos. 
Šie slapukai nerenka jokios asmeninės informacijos. 


Geografiniu požiūriu taikomi slapukai
Naudojame geografiniu požiūriu taikomus slapukus, kad galėtume rodyti jūsų regionui tinkamą turinį. Šiuose slapukuose naudojama informacija iš jūsų žiniatinklio naršyklės, kad būtų nustatyta, iš kur esate. Kai naudojate mūsų prekybos atstovo radimo priemonę, slapukas padeda nustatyti jūsų vietovę, todėl jos nereikia įvesti.


Ar galima nutraukti slapukų nustatymą?


Galite sukonfigūruoti žiniatinklio naršyklę, kad slapukai nebūtų priimami iš visų svetainių arba tik iš tam tikrų svetainių.
Toliau pateiktuose saituose paaiškinama, kaip pakeisti kiekvienos iš pagrindinių naršyklių slapukų parametrus. Be to, informacijos galite rasti savo naršyklės žinyno meniu.
Papildoma informacija


Jei norite daugiau sužinoti apie slapukus, išsamų vadovą rasite svetainėje „HowStuffWorks“: