Lithuania LT
Pakeisti šalį

„Fulda“ technologijos

Trumpesnis stabdymo kelias sausame kelyje

Suprojektuoti protektoriaus raštai maksimaliai padidina sąlytį su keliu ir pagerina valdymą, o rinktinės padangos mūsų asortimente yra optimizuotos padidinti stabdymo jėgą, todėl važiuojant sausa kelio danga sutrumpėja stabdymo kelias.

Atsparumas slydimui šlapia kelio danga

Kryptinis protektoriaus dizainas, kartu su unikaliu „Fulda“ „Aquaflow“ griovelių raštu, užtikrina greitą vandens išstūmimą iš po padangos, smarkiai lyjant.

Tikslus valdymas

Stabilios centrinės briaunos ir briaunelių blokai kartu užtikrina tikslų valdymą. Mūsų aukštos kokybės padangų protektoriuje naudojama „Progressive Hump“ (liet. iškilimai) technologija, tolygiai paskirstanti slėgį visame sąlyčio paviršiuje. Rezultatas – geresnis valdymas greitai važiuojant ir tikslus posūkių įveikimas.

Mažesnės degalų sąnaudos

Mūsų padangose naudojama optimizuota karkaso konstrukcija ir protektoriaus raštai, skirti sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir degalų sąnaudas. Protektoriaus raštas „Ecotread“ ant mūsų „EcoControl“ ir „EcoControl HP“ modelių dar labiau įgyvendina šią idėją, daugiau dėmesio skiriant degalų ekonomijai ir mažesniam CO2 dujų išmetimą.

Didelė rida

Mūsų padangos pagamintos naudojant kietą mišinį, plokštesnį profilį ir optimalų protektoriaus raštą, siekiant užtikrinti lėtą ir tolygų dėvėjimąsi, ilgesnį padangos eksploatavimo laiką ir didesnį ridos potencialą.

Mažas triukšmas

Optimizuotas protektoriaus blokelių išdėstymas ir plokštesnis padangos kontūras sumažina triukšmą transporto priemonės viduje ir išorėje, kad važiuoti būtų tyliau ir maloniau.

Patikima eksploatacija žiemą

Mūsų žieminėse padangose panaudotos specialios technologijos, padėsiančios jums įveikti sudėtingas oro sąlygas. „Fulda“ „SnowCatcher“ technologija, naudojama mūsų „Kristall Control HP“ ir „Kristall Montero 3“ padangose, pasižymi vidurio grioveliais, kurie veikdami kartu suformuoja tarpusavyje sujungtą tinklą, kuris važiuojant sulaiko sniegą ir leidžia jums judėti toliau net ir gausiai apsnigtais keliais.

Optimizuota karkaso konstrukcija ir specialus žieminio protektoriaus mišinys užtikrina patikimą sukibimą ir geresnes eksploatacines savybes keliuose žiemos sąlygomis.

Atsparumas pažeidimams

Mūsų visureigių 4x4 padangose naudojama efektyvi karkaso konstrukcija, apsauganti nuo smūgių ir susidūrimų, kurie paprastai pažeidžia padangas.