Lithuania LT
Pakeisti šalį

Protingas vairavimas

Protingas vairavimas

„Fulda“ technologinių naujovių kultūra atsispindi ne tik produktuose, pažymėtuose mūsų prekės ženklu, bet ir mūsų dėmesyje saugumui kelyje.

Ne tik išmanūs produktai, bet ir protingas vairavimas.

Mes pristatėme dvi naujas iniciatyvas, skirtas didinti informuotumą apie tinkamą padangų priežiūrą ir apžiūrą:

  • „Fulda“ lazerinę patikrą – mūsų lazeriniu įrankiu tiksliai išmatuojamas padangų protektoriaus gylis;
  • „Fulda“ slėgio patikrą – oro slėgis padangoje patikrinamas neliečiant ventilio;

„FULDA“ LAZERINĖ PATIKRA

Per kelias sekundes patikrinkite protektoriaus gylį su „Fulda“ lazerine patikra.

Kas yra lazerinė patikra?

Lazerinė patikra yra „Fulda“ iniciatyva, leidžianti vairuotojams tiksliai išmatuoti jų padangų likusio protektoriaus gylį specialių saugumui skirtų renginių metu.

Didelės sėkmės nuo pat pristatymo sulaukę „Fulda“ lazerinės patikros saugumo kelyje renginiai dabar organizuojami visoje Europoje, taip pat Brazilijoje, JAV ir Kanadoje.

Mūsų lazerinės patikros technikai padangos protektoriaus gylį išmatuoja skenuodami protektoriaus profilį specialiu įrankiu, prie kurio galo pritaisytas lazerinis pluoštas.

Profilio matavimo įrankio matavimo diapazonas yra nuo 0,0 mm iki 11,0 mm, tiksliausiai išmatuojantis esant kritiniam profilio aukščiui iki 4 mm.

Mūsų partneriai Vokietijoje, nepaprastai gerbiami „Automobilclub von Deutschland“ (Vokietijos automobilininkų asociacija – AvD), jau kelerius metus remia „Fulda“ lazerinės patikros programą kaip svarbią saugumo kelyje iniciatyvą.

Nepakankamas protektoriaus gylis Pavojai

Lazerinė patikra atkreipia vairuotojų dėmesį padangų dėvėjimosi laipsnį ir pavojus, susijusius su nepakankamai giliu protektoriumi, pavyzdžiui, padidėjusią slydimo šlapia kelio danga riziką ir trumpesnį stabdymo atstumą šlapiame kelyje.

Vairuotojai dažnai neįvertina pakankamo protektoriaus gylio ir nors ES įstatymuose numatytas ne mažesnis nei 1,6 mm protektoriaus gylis, vairuotojams rekomenduodama pakeisti padangas, jei protektoriaus gylis yra mažesnis nei 3 mm (4 mm žieminėms padangoms).

Lazerinės patikros apdovanojimai

Mes rimtai žiūrime į saugumą kelyje, todėl mūsų lazerinės patikros programa sulaukė apdovanojimų Vokietijoje, Europoje ir visame pasaulyje. Gauti apdovanojimai:

  • „Goldene Brücke“ – skirtas Vokietijos viešųjų ryšių asociacijos;
  • „Goldene Pyramide“ – skirtas Vokietijos pardavimų rengėjų ir pardavimų instruktorių asociacijos;
  • Europos sidabro apdovanojimas – skirtas Rėmėjų asociacijos;
  • Europos aukso apdovanojimas – skirtas Europos skatinimo prekybos žurnalų asociacijos;
  • Pasaulio PRO apdovanojimas – aukščiausias pasaulyje apdovanojimas už sėkmingą pardavimų skatinimą.
  • Vienas PS už saugumą;
  • Deutscher Verkehrssichheitspreis – Vokietijos saugumo kelyje aukso apdovanojimas.

„FULDA PRESSURE CHECK“

Patikrinkite oro slėgį padangoje neliesdami ventilio

Kas yra „Pressure Check“?

„Pressure Check“ yra pirmoji pasaulyje oro slėgio padangose bekontaktės patikros sistema, tiksliai išmatuojanti oro slėgį padangoje jums nė neprisilietus prie ventilio.

Norint nustatyti slėgį, automobiliu ėjimo greičiu tiesiog užvažiuokite ant matavimo plokščių ir „Pressure Check“ sistema atliks visa kita.

Sistema veikia neatsižvelgiant nei į transporto priemonės modelį ar matmenis, nei į naudojamų padangų rūšį, surinkdama duomenis iš šimtų atskirų jutiklių, esančių ant sąlyčio paviršiaus.

Jutikliai matuoja padangos kietumo, deformacijos laipsnį ir kitus veiksnius, kuriuos programinė įranga vėliau paverčia į slėgio rodmenis.

Per mažas oro slėgis padangose Pavojai

Dėl netinkamo oro slėgio padangose jos gali nusidėvėti prieš laiką ir dėl to padidėti padangos sprogimo pavojus bei sumažėti automobilio valdymo efektyvumas.

Nepaisant to, tyrimais įrodyta, kad daugiau nei 1 iš 3 motorinių transporto priemonių vairuotojų važinėja su netinkamai pripūstomis padangomis.

„Fulda Pressure Check“ programa siekiama atkreipti dėmesį į netinkamai pripūstų padangų keliamus pavojus.