Latvia LV
Mainīt valsti

Sīkfaili

Sīkfailu nosacījumi


Izmantojot Fulda vietni, jūs piekrītat Fulda sīkfailu nosacījumiem. Fulda patur tiesības jebkurā laikā mainīt, pievienot vai noņemt daļu no šiem nosacījumiem. Lūdzu, regulāri pārbaudiet izmaiņas šajā lapā. Turpinot lietot Fulda vietni pēc šo nosacījumu izmaiņu publicēšanas, jūs apliecināt savu piekrišanu šīm izmaiņām.


Kas ir sīkfaili?


Sīkfails ir neliels teksta fails, ko izveido vietne un kas tiek glabāts datorā vai mobilajā ierīcē. Tāpat kā daudzas vietnes mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu vietnes darbību, iegaumējot tādas lietas ka jūsu preferences. 
Sīkfailus var nolasīt tikai tā vietne, kurai tie ir izveidoti.


Kā Fulda izmanto sīkfailus?Fulda vietnē izmantojam trīs dažādus sīkfailu tipus:


Analītiskie sīkfaili
Vienmēr, kad apmeklējat Fulda vietni, Web Analytics programmatūra izveido anonīmu sīkfailu, kas norāda, vai iepriekš esat apmeklējis vietni. Šis sīkfaila tips palīdz mums izsekot, kā lietotāji apmeklē vietni, no kurienes lietotāji tiek novirzīti un kādas lapas viņi skatās. Šos datus mēs izmantojam, lai noskaidrotu, kā lapas darbojas, un atrastu veidus, kā tās uzlabot.
Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti tikai tam, lai apkopotu statistikas datus, un tos nevar izmantot personu identificēšanai.  


Vietnes veiktspējas sīkfaili
Daži sīkfaili tiek izmantoti, lai iegaumētu jūsu preferences rīkiem un funkcijām, kas mijiedarbojas ar mūsu vietni. Ja, piemēram, izmantojat mūsu riepu meklētāju, mēs izmantojam sīkfailu, lai iegaumētu riepu izmērus, tādējādi jums nav no jauna jāievada informācija, kad nākamreiz apmeklējat vietni. 
Šie sīkfaili neapkopo nekādu personīgo informāciju. 


Ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlases sīkfaili
Mēs izmantojam ģeogrāfiskās mērķauditorijas atlases sīkfailus, lai jūsu reģionam rādītu atbilstošu saturu. Šie sīkfaili izmanto informāciju no jūsu tīmekļa pārlūka, lai noteiktu vietu, no kuras apmeklējat vietni. Ja izmantojat mūsu izplatītāju meklētāju, sīkfails palīdz noteikt jūsu atrašanās vietu, tādējādi jums tā nav jānorāda.


Vai iespējams apturēt sīkfailu iestatīšanu?


Varat konfigurēt savu tīmekļa pārlūku neakceptēt sīkfailus visām vietnēm vai tikai konkrētām vietnēm.
Saitēs tālāk ir paskaidrots, kā mainīt visu galveno pārlūku sīkfailu iestatījumus. Informācija ir pieejama arī pārlūka palīdzības izvēlnē.
Citi raksti


Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, skatiet vietnes HowStuffWorks visaptverošo ceļvedi: