Latvia LV
Mainīt valsti

Fulda tehnoloģija

Īsāks bremzēšanas ceļš uz sausas ceļa virsmas

Speciāli izstrādātā protektora konstrukcija maksimāli palielina kontaktvirsmu ar ceļu labākai vadāmībai, savukārt atsevišķas mūsu klāsta riepas ir optimizētas, lai palielinātu kontaktvirsmu ar ceļu bremzēšanas laikā, līdz ar to sasniedzot īsāku bremzēšanas ceļu uz sausas brauktuves.

Noturība pret akvaplanēšanu

Intensīva lietus apstākļos virziena protektori kopā ar Fulda unikālo Aquaflow rievu rakstu nodrošina strauju ūdens izspiešanu no riepas apakšas.

Precīza vadāmība

Stabilas vidus ribas un izturīgi pleca bloki darbojas kopā, lai nodrošinātu precīzu vadāmību. Mūsu augsta snieguma riepās tiek izmantota progresīvās līknes tehnoloģija riepas protektorā, lai vienmērīgi sadalītu spiedienu uz kontaktvirsmu. Rezultāts ir labāka vadāmība autoceļu ātrumā ar precīzu vadāmību pagriezienos.

Mazāks degvielas patēriņš

Mūsu riepās tiek izmantota optimizēta karkasa un protektora konstrukcija, lai samazinātu rites pretestību un uzlabotu degvielas patēriņa rādītājus. Mūsu modeļu EcoControl un EcoControl HP protektora raksts Ecotread papildina šo koncepciju, nodrošinot degvielas ekonomiju un samazinātus CO2 izmeši.

Liels nobraukums

Mūsu riepās tiek izmantoti lēni dilstoši savienojumi, plakanākas kontūras un optimizēti protektora raksti, lai nodrošinātu lēnu un vienmērīgu dilumu ilgākam kalpošanas mūžam un lielākam iespējamam nobraukumam.

Zems trokšņu līmenis

Optimizēts protektoru bloku izkārtojums un plakanāka riepas kontūra samazina salona un ārējā trokšņa līmeni klusākam un patīkamākam braucienam.

Uzticams sniegums ziemā

Mūsu ziemas riepas ir aprīkotas ar speciālām tehnoloģijām, kas jums palīdzēs pārvarēt skarbus laika apstākļus. Fulda SnowCatcher tehnoloģijā — tā tiek izmantota mūsu Kristall Control HP un Kristall Montero 3 riepās — tiek izmantotas centrālas rievas, kas kopā veido vienotu rievu tīklu, kurš braukšanas laikā uztver sniegu, lai jūs varētu turpināt braukt pat intensīvā sniegā.

Turklāt optimizēta karkasa konstrukcija un īpaši ziemas protektora savienojumi nodrošina uzticamu vilktspēju un labāku sniegumu, braucot ziemā.

Izturība pret bojājumiem

Mūsu SUV un 4x4 riepās tiek izmantota augsta snieguma karkasa konstrukcija, kas palīdz aizsargāt pret triecieniem, kuri var sabojāt riepas.