Latvia LV
Mainīt valsti

Pārdomāta autovadīšana

Pārdomāta autovadīšana

Uzņēmuma Fulda tehnoloģisko inovāciju kultūra attiecas ne tikai uz produktiem, kurus pārdodam ar savu zīmolu, bet arī uz ceļu satiksmes drošību.

Ne tikai gudri produkti — arī pārdomāta autovadīšana.

Esam ieviesuši divas svarīgas iniciatīvas, lai veicinātu izpratni par pareizu riepu apkopi un apskati:

  • Fulda Laser Check – precīza protektora dziļuma mērīšana, izmantojot mūsu lāzera instrumentu
  • Fulda Pressure Check — riepas spiediena pārbaudīšana, pat nepieskaroties ventilim

FULDA LASER CHECK

Pārbaudiet riepas protektora dziļumu dažu sekunžu laikā, izmantojot Fulda Laser Check.

Kas ir Laser Check?

Laser Check ir Fulda iniciatīva, kas vadītājiem sniedz iespēju speciālos drošības pasākumos precīzi izmērīt riepas atlikušā protektora dziļumu.

Fulda Laser Check ceļu drošības pasākumiem bija lieli panākumi jau kopš to ieviešanas brīža, un pašlaik tie notiek visā Eiropā, kā arī Brazīlijā, ASV un Kanādā.

Mūsu Laser Check tehniskie speciālisti izmanto speciālu instrumentu ar lāzera staru, lai izmērītu riepas protektora dziļumu, skenējot tās protektora profilu.

Profilometra instrumenta mērījumu diapazons ir no 0,0 mm līdz 11,0 mm, un visprecīzākie mērījumi tiek veikti kritiskajā profila augstuma diapazonā līdz 4 mm.

Mūsu partneri Vācijā, plaši pazīstamais Automobilclub von Deutschland (Vācijas Autobraucēju asociācija — AvD) jau vairākus gadus atbalsta Fulda Laser Check kā svarīgu ceļu satiksmes drošības iniciatīvu.

Nepietiekams protektora dziļums: Bīstamība

Laser Check pievērš vadītāju uzmanību riepu dilšanas intensitātei un bīstamībai, kas saistīta ar nepietiekamu protektora dziļumu, piemēram, palielinātam akvaplanēšanas riskam un īsākam bremzēšanas ceļam uz slapjas brauktuves.

Autovadītāji bieži vien nepareizi novērtē, kāds ir pietiekams protektora dziļums. Lai gan ES tiesību aktos ir atļauts braukt ar riepām, kuru atlikušais protektora dziļums ir 1,6 mm, autovadītājiem ieteicams nomainīt riepas, ja to protektora dziļums ir mazāks par 3 mm (ziemas riepām 4 mm).

Programmas Laser Check balvas

Mēs pret drošību uz ceļa izturamies ļoti nopietni, un programma Laser Check ir godalgota Vācijā, Eiropā un visā pasaulē. Balvas ir šādas:

  • Goldene Brücke — piešķir Vācijas Sabiedrisko attiecību asociācija
  • Goldene Pyramide — piešķir Vācijas Tirdzniecības veicināšanas un pārdošanas treneru asociācija
  • Eiropas Sudraba balva — piešķir tirdzniecības veicināšanas asociācijas
  • Eiropas Zelta balva — piešķir Eiropas tirdzniecības veicināšanas žurnāli
  • Pasaules PRO balva — augstākā balva visā pasaulē par veiksmīgu tirdzniecības veicināšanu
  • Vēl viena par drošību
  • Deutscher Verkehrssichheitspreis — Vācijas Ceļu satiksmes drošības zelta balva

FULDA PRESSURE CHECK

Pārbaudiet spiedienu riepā, pat nepieskaroties ventilim

Kas ir Pressure Check?

Pressure Check ir pasaulē pirmā mobilā “brīvroku” riepu spiediena pārbaudes sistēma, kas precīzi izmēra gaisa spiedienu riepā, un jums nav pat jāpieskaras ventilim.

Lai izmērītu spiedienu riepās, automašīna vienkārši pārbrauc pāri pārbaudes plātnēm ar soļošanas ātrumu, un sistēma Pressure Check paveic pārējo.

Sistēma darbojas neatkarīgi no transportlīdzekļa modeļa vai gabarītiem un izmantoto riepu veida, apkopojot datus no simtiem atsevišķu sensoru kontaktvirsmā.

Tie mēra riepas cietības pakāpi, deformāciju un citus faktorus, kas pēc tam ar programmatūras palīdzību tiek pārveidoti par spiediena mērījumiem.

Nepietiekams riepu spiediens: Bīstamība

Neuzturot riepās pareizu spiedienu, var izraisīt riepu priekšlaicīgu dilšanu, palielināt plīšanas risku un pasliktināt vadāmību.

Neskatoties uz to, pētījumi rāda, ka vairāk nekā 1 no 3 autovadītājiem brauc ar nepareizu spiedienu riepās.

Programmas Fulda Pressure Check mērķis ir uzsvērt bīstamību, ko izraisa nepareizs spiediens riepās.