Slovakia SK
Zmeniť krajinu

Technológia Fulda

Kratšia brzdná dráha na suchu

Prepracované dizajny dezénov maximalizujú kontakt s vozovkou kvôli lepšej ovládateľnosti, kým vybrané pneumatiky nášho sortimentu sú optimalizované na prenos brzdnej sily, čo znamená kratšie brzdné dráhy na suchých vozovkách.

Odolnosť proti akvaplaningu

Smerové dezény kombinované jedinečným vzorom drážkovania Aquaflow značky Fulda zabezpečujú rýchle odvádzanie vody spod pneumatiky v daždivom počasí.

Precízne ovládanie

Stabilné stredové rebrá a pevné ramenné bloky spolu pomáhajú dosiahnuť precíznejšiu ovládateľnosť. Naše vysokovýkonné pneumatiky používajú technológiu progresívnych vyvýšenín na dezéne, ktorá rovnomerne rozptyľuje tlak na kontaktnej ploche. Výsledkom je lepšia ovládateľnosť pri vysokej rýchlosti a precízne ovládanie v zákrutách.

Nižšia spotreba paliva

Naše pneumatiky používajú optimalizovanú konštrukciu kostry a dizajn dezénu, aby znížili valivý odpor a vylepšili spotrebu paliva. Vzor dezénu Ecotread na našich modeloch EcoControl a EcoControl HP posúva túto koncepciu ešte ďalej s dôrazom na šetrenie palivom a zníženie emisií CO2 .

Dlhá kilometrová životnosť

Naše pneumatiky používajú vysokoodolné zložky, ploché obrysy a optimalizované vzory dezénu, aby zabezpečili pomalé a rovnomerné opotrebovanie počas dlhého obdobia ich životnosti a čo najvyššiu kilometrovú životnosť.

Nízka hlučnosť

Optimalizované usporiadanie blokov dezénu a plochšie kontúry pneumatiky znižujú emisiu vnútorného a vonkajšieho hluku, čím prispejú ku komfortu jazdy.

Spoľahlivý výkon v zime

Naše zimné pneumatiky sú vybavené špeciálnymi technológiami, ktoré sú vám nápomocné v drsnom počasí. Technológia SnowCatcher spoločnosti Fulda – používa sa v našich pneumatikách Kristall Control HP a Kristall Montero 3 – disponujú centrálnymi drážkami, ktoré vytvárajú vzájomne prepojenú sieť, ktorá zachytáva sneh pri jazde, vďaka čomu môžete jazdiť aj v drsných snehových podmienkach.

Optimalizovaná konštrukcia kostry a špeciálna zmes zimného dezénu zabezpečia spoľahlivú trakciu a vyšší výkon na zimných cestách.

Odolnosť voči poškodeniu

Naše pneumatiky SUV a 4x4 používajú vysokoúčinnú konštrukciu kostry, ktorá ich chráni proti nárazom a úderom, ktoré zvyčajne poškodzujú pneumatiky.