Поради користувачам

Пошук шин

Якщо добре доглядати за шинами Fulda, вони служитимуть вам, доки не прийде час їх замінювати.

З часом шини зношуються, тому може бути складно виявити момент, в який знос стає небезпечним. Звертання уваги на ці фактори, а також регулярний огляд та обслуговування допоможуть вам знайти знос шини та місцеві пошкодження раніше, ніж вони перетворяться на проблему.

Якщо ви зазнаєте труднощі під час виконання поворотів, гальмування або керування на вологих дорогах або відчуваєте зайву вібрацію, зверніться до дилера. Можливо, треба зробити ротацію, балансування, регулювання розвалу/сходження, або настав час купувати комплект для заміни.

Деяке обслуговування шин можна виконувати власноруч, але важливо розуміти, коли треба лишити справи професіоналам. Нижче ви знайдете корисні поради з догляду за шинами.

Перевірка тиску в шинах — виконуйте регулярно, щоб збільшити безпеку водіння та подовжити термін використання шин

Регулярно виконуйте перевірку тиску: Підтримка правильного тиску в шині необхідна для забезпечення найкращих показників ваших шин. У цьому розділі ми роз'яснимо, чому правильний тиск покращує безпеку водіння і допомагає продовжити термін експлуатації ваших шин.

Ротація шин — необхідно переставляти шини місцями кожні 10 000–12 000 км, або кожні шість місяців

Виконуйте ротацію шин: Ротація шин через кожні 10 000—12 000 км (або кожні шість місяців) допомагає забезпечити рівномірний знос. Тут ми роз'яснимо, що ви маєте зробити.

Професійний огляд шин — регулярно перевіряйте глибину протектора

Часто перевіряйте ваші протектори: Забезпечте найкращий стан шин, виконуючи періодичні перевірки типів зносу протекторів. У цьому розділі ми детально розповімо вам, що означають деякі типи зносу, і допоможемо вирішити, чи прийшов час звернутися до професіоналів.

Отримання порад від дилера шинної продукції — вивчайте ознаки, що вказують на необхідність заміни шин

Заміна шин: Регулярні перевірки та обслуговування шин продовжать термін їхньої експлуатації, але всі шини рано чи пізно зношуються. Дізнайтеся, коли треба замінювати шини.