Економічність витрати пального та опір коченню

Опір коченню впливає на цілих 30% загального об’єму пального, що витрачається комерційним транспортним засобом. Чим нижчий опір коченню, тим менше пального витрачають шини і менше шкідливих газів викидається в атмосферу.

Економічність витрати пального оцінюється від A (категорія найвищої економічності) до F (категорія найнижчої економічності). Категорія G не використовується для комерційних транспортних засобів.

Переваги

Різниця між економічністю витрати пального шин із показником A та шин із показником F сягає 15%. Що дозволяє заощадити понад 7000 євро за весь період експлуатації шин.* Вибравши шини, що сприяють економічності витрати пального, можна також зменшити об’єм шкідливих викидів в атмосферу.

Інші чинники, які впливають на витрату пального

Для оптимальної витрати пального переконайтеся, що шини правильно накачані. Коли тиск у шинах відповідає рекомендованому, зона протектора деформується лише настільки, наскільки це потрібно для перевезення вантажу. Вага вантажу та кут установки коліс також впливають на витрату пального, так само, як і ваш персональний стиль водіння. «Екологічне водіння» може значно знизити витрату пального.

Завантажте наш посібник з економії пального, у якому ви знайдете інші поради та рекомендації.

* Під час розрахунку за основу взято таке припущення: середня витрата пального транспортним засобом становить 32,3 л/100 км → 323 л/1000 км → 14,7% потенційної економії = витрата на 47,5 л менше пального на кожні 1000 км → за ціни пального 1,50 євро/л = 71,25 євро на 1000 км → 100 000 км пробігу на рік = 7125 євро економії на рік.

Показані значення маркування призначено лише для ілюстрування. Значення для певної лінійки шин або розміру можуть відрізнятися.