Розумне керування

Розумне керування

Культура технологічних інновацій компанії Fulda поширюється не лише на продукцію, яка виходить під нашою маркою, але і на наш наголос на безпеці на дорозі.

Не лише розумна продукція, але й розумне водіння.

Ми започаткували дві важливі ініціативи, щоб збільшити обізнаність про належне обслуговування і перевірку шин:

  • Лазерна перевірка Fulda — точне вимірювання глибини протекторів шин за допомогою нашого лазерного інструмента
  • Перевірка тиску Fulda — перевіряйте тиск у шинах, не торкаючись вентиля

ЛАЗЕРНА ПЕРЕВІРКА FULDA

Перевірте глибину протекторів шин за кілька секунд за допомогою лазерної перевірки Fulda.

Що таке лазерна перевірка?

Лазерна перевірка — це ініціатива компанії Fulda, яка дозволяє водіям точно виміряти глибину протекторів їхніх шин, що залишилася, під час спеціальних днів безпеки.

Дні безпеки на дорозі, під час яких проводиться лазерна перевірка Fulda, користуються великим успіхом із самого початку їхнього проведення, і зараз проводяться по всій Європі, а також у Бразилії, США і Канаді.

Наші фахівці з лазерної перевірки використовують спеціальний інструмент з лазерним пристроєм, установленим у голівці, щоб виміряти глибину протектора шини шляхом сканування профілю протектора.

Профілометр має діапазон вимірювання від 0,0 мм до 11,0 мм, причому найточніші вимірювання він робить у найважливішому діапазоні висоти профілю до 4 мм.

Наші партнери в Німеччині, високоповажна Німецька автомобільна асоціація (Automobilclub von Deutschland — AvD), вже кілька років підтримують лазерну перевірку Fulda як важливу ініціативу для безпеки на дорозі.

Недостатня глибина протектора: Небезпеки

Програма Laser Check привертає увагу водіїв до швидкості зношування їхніх шин та до небезпек, пов'язаних з недостатньою глибиною протектора, таких, як підвищений ризик гідропланування і зменшена довжина гальмового шляху на вологих дорогах.

Водії часто неправильно оцінюють достатню глибину протектора, і хоча законодавство ЄС дозволяє використовувати шини з глибиною протектора не менше 1,6 мм, водіям рекомендується замінювати шини, коли глибина протектора стане менше 3 мм (4 мм для зимових шин).

Нагороди для програми Laser Check

Ми серйозно ставимося до безпеки на дорозі, і програма Laser Check отримала нагороди в Німеччині, Європі та в усьому світі. Серед них такі:

  • Goldene Brücke — нагорода Німецької асоціації зв'язків з громадськістю
  • Goldene Pyramide — нагорода Асоціації німецьких менеджерів з продажів та тренерів з продажів
  • European Silver Award — нагорода Асоціації рекламодавців
  • European Gold Award — нагорода європейських торговельно-рекламних журналів
  • World PRO Award — найвища світова нагорода за успішну торговельну рекламу
  • One PS for safety
  • Deutscher Verkehrssichheitspreis — німецька золота нагорода за безпеку на дорозі.

FULDA PRESSURE CHECK

Перевіряйте тиск у шинах, навіть не торкаючись вентиля

Що таке Pressure Check?

Pressure Check — це перша у світі мобільна безконтактна система перевірки тиску в шинах, яка виконує точні вимірювання тиску в шинах, при цьому вам навіть не треба торкатися вентиля.

Для вимірювання тиску автомобіль просто заїжджає на випробувальні пластини зі швидкістю пішохода, а система Pressure Check дбає про все інше.

Система працює незалежно від моделі або габаритів автомобіля та типу шин, що на ньому встановлені. Вона збирає дані від сотень окремих датчиків у контактній плямі.

Ці датчики вимірюють ступінь твердості шини, її деформації та інші фактори, а потім програмне забезпечення перетворює ці вимірювання на показання тиску.

Недостатній тиск у шині Небезпеки

Неможливість підтримувати в шинах правильний тиск може призвести до передчасного зносу, що збільшує ризик виходу шини з ладу та зменшує керованість.

Попри це дослідження свідчать що 1 з 3 автомобілістів їздить на шинах з неправильним тиском.

Програма Pressure Check від Fulda ставить перед собою ціль підкреслити небезпеку недостатнього тиску в шинах.