Сезонні шини

Чи варто вам купувати зимові шини?

Зимові шини призначені для забезпечення зчеплення з поверхнею та контролю протягом більш холодних місяців. У деяких європейських країнах їхнє використання вимагається законом, але вони можуть бути розумним вибором навіть там, де зими відносно м'які. Чим відрізняються зимові шини?

Вони пропонують безпечніше водіння в холодну погоду: в зимових шинах Fulda використовується спеціальний композит із кремнеземом, призначений для покращення показників шини при зниженні температури нижче 7 °C. Завдяки цьому композиту можна легше стартувати, зупинятися та повертати на зимових дорогах. Всесезонні або літні шини можуть працювати взимку, але спеціальні зимові шини призначені для забезпечення кращого контролю в холодну погоду.

Вони розроблені для міцного зчеплення з поверхнею на зимових дорогах: На наших сторінках виробів ви помітите, що ми кажемо про «ламелі» на наших зимових шинах. Це додаткові прорізи в протекторі надають шині додаткове зчеплення на складних зимових дорогах. Ширші блоки протектора покращують здатність відводити сніг від шини. Якщо ви живете там, де зимою на дорогах утворюється твердий лід, шиповані зимові шини пропонують особливо міцне зчеплення.

Як купувати зимові шини

Оскільки нове маркування шин ЄС не оцінює зимові характеристики ефективності, доречно звернутися до іншого джерела, щоб отримати незалежні відомості. Саме тут можуть статися у пригоді незалежні випробування шин. Ці неупереджені дослідники допоможуть зрозуміти, які особливості підходять до вашого автомобіля, клімату та стилю водіння. Також ваш місцевий дилер може допомогти розібратися з іншими варіантами та дізнатися більше про те, що працює у вашому регіоні.

Зчеплення з дорогою для зимових, літніх та всесезонних шин відрізняється. Змішування шин, які мають різні малюнки протектора або властивості, може призвести до зменшення показників саме тоді, коли вони вам особливо знадобляться. Для оптимальної керованості слід використовувати для усіх коліс той самий комплект шин.

Якщо як слід доглядати за зимовими шинами, ця інвестиція прослужить вам набагато довше. Добрий догляд передбачає зберігання на боці, а не боком протектора вниз. Також допомагає зберігати їх поза сезоном у спеціальних чохлах. Якщо у вас бракує місця там, де ви живете, зверніться до свого дилера щодо варіантів зберігання.

Зимові шини для легкових автомобілів призначені для кращого зчеплення на зимових дорогах. Вони можуть надати вам задоволення від водіння у більш холодні місяці, але ви завжди повинні в першу чергу дбати про безпеку на дорозі. Зимові шини для легкових автомобілів можуть мати нижчі класи швидкості, ніж їхні літні аналоги. Перевірте рекомендований клас швидкості вашої шини і не перевищуйте його.

Корисно якомога частіше перевіряти тиск у шинах та глибину протектора. Дотримання належного тиску в шинах допоможе отримати від неї максимальні характеристики. Глибина протектора важлива для збереження оптимальної ефективності. У країнах, де закон вимагає використання зимових шин, як правило, також існує вимога щодо найменшої припустимої глибини протектора. Законодавство ЄС передбачає, що літні шини повинні мати глибину протектора мінімум 1,6 мм. Компанія Fulda радить використовувати зимові шини з глибиною протектора щонайменше 4 мм.