Маркування шин у країнах ЄС – огляд

Аналогічно до маркування енергоефективності на домашніх приладах, нове маркування шин у країнах ЄС полегшує оцінку важливих аспектів безпеки та охорони довкілля. Перейдіть за наведеними нижче посиланнями, щоб дізнатися більше.

Економічність витрати пального

Економічність витрати пального залежить від опору коченню шини. Економічність витрати пального оцінюється від A (найвищий показник) до G (найнижчий показник).

Зчеплення на вологій поверхні

Зчеплення з вологою поверхнею залежить від ефективності гальмування на вологій дорозі. Цей показник ділиться на сім категорій – від A (найвищий) до F (найнижчий).

Зовнішній шум

Зовнішній шум кочення шини показано в децибелах. Клас шуму шини позначається чорними хвилями від 1 (немає шуму) до 3 (шумно).

Перегляд інформації на маркуванні шини

Маркування шин у країнах ЄС відображатиметься у вигляді наклейки на всіх нових шинах з листопада 2012 року. Всі дилери зобов’язані надавати цю інформацію. На нашому веб-сайті можна також переглянути показники у країнах ЄС для кожної шини Fulda.

Показані значення маркування призначено лише для ілюстрування. Значення для певної лінійки шин або розміру можуть відрізнятися.