Технологія Fulda

Коротший гальмівний шлях на сухій дорозі

Спроектовані конструкції протектора максимально збільшують контакт з дорогою для покращення керованості, а деякі шини в нашому асортименті оптимізовані для збільшення контакту з дорогою під час гальмування, що призводить до коротшого гальмівного шляху на сухих дорожніх поверхнях.

Стійкість до акваплнерування

Спрямовані конструкції протектора у сполученні з унікальним малюнком канавок Aquaflow компанії Fulda забезпечують швидке розсіяння води з-під шини під час сильного дощу.

Точність керування

Стабільні центральні ребра та тверді плечові блоки допомагають забезпечити точність керування. У протекторах наших швидкісних шинах використовується технологія подовжених виступів для рівномірного розподілу тиску по ділянці контакту. Результатом є покращення керованості на великій швидкості та точність під час поворотів.

Нижче споживання пального

Наші шини використовують оптимізовані конструкції каркаса і протектора, щоб зменшити опір коченню та покращити витрату пального. Індекс Ecotread — малюнок протектора на наших моделях EcoControl та EcoControl HP — розвиває цю концепцію далі завдяки зосередженню на економії пального та зниженні викидів CO2 в атмосферу.

Великий ресурс пробігу

У наших шинах використовуються зносостійкі матеріали, більш пласкі контури та оптимізовані малюнки протектора, щоб забезпечити повільний і рівномірний знос для збільшеного терміну використання шин і високого потенційного ресурсу пробігу.

Низький рівень шуму

Оптимізоване розташування блоків протектора та пласкіший контур шини знижують внутрішній та зовнішній шум, забезпечуючи тихіше та комфортніше водіння.

Надійна ефективність взимку

Наші зимові шини створюються за особливими технологіями, що надають їм змогу гідно служити у суворих погодних умовах. Технологія Fulda SnowCatcher, що використовується в шинах Kristall Control HP та Kristall Montero 3, передбачає центральні канавки на шині, що утворюють взаємопов’язану мережу, яка вловлює сніг під час руху, допомагаючи продовжувати поїздку навіть по дуже засніженій місцевості.

При цьому оптимізована конструкція каркаса та особливі зимові композити для протекторів утворюють надійне зчеплення та покращені характеристики руху на зимових дорогах.

Стійкість до пошкоджень

У наших шинах для позашляховиків та повноприводних (4x4) автомобілів використовується високоефективна каркасна конструкція, що допомагає захиститися від ударів і поштовхів, які зазвичай пошкоджують шини.